Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

 

Abidinpaşa halı yıkama firması olarak siz kıymetli müşterilerimize uzun süredir hizmet vermekteyiz. Firmamız yılların getirdiği tecrübe ile halılarınızı yıkanabilecek en temiz şekilde yıkayıp sizlere teslim etmektedir. Halılarınız yıkanma sürecinde yüksek kalitede işçilik ile yıkanmaktadır. Yıkanma sürecinde kullanılan kimyasallar etkisi yüksek kimyasallardır. Bu kimyasalların sizlerin ve ailelerinizin sağlığına zarar vermemesi için halılarınız bol su ile yıkanarak durulanır. Durulanan halılarınız kurutulmak amacı ile depolarımıza serilir. Abidinpaşa halı yıkama hizmetinde firmamızın en önemli önceliği sizlerin takdirini kazanmaktır. Yaptığımız işi yüksek emek vererek ve son teknoloji kullanarak icra etmekteyiz. Halılarınızın ilk günkü gibi gözleri kamaştırması için firmamız uzun süreler boyunca halılarını yıkıyor ve sıkı kontrollerin ardından sizlere teslim ediyor.  

Abidinpaşa Halı Yıkama Kalitesi 

İşletmemiz tarafından yıkanan halılarınızın en yüksek kalitede yıkandığını müşterilerimizin yorumlarına bakarak görebilirsiniz. Müşterilerimizin firmamıza olan güveni en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden işimizi yürütürken sizleri memnun etmek için uğraşıyoruz. Sizlerin halılarınıza verdiği kıymeti bilerek halılarınızı Abidinpaşa halı yıkama tesisimizde bol su ve yeteri kadar kimyasal ile üzerinde hiçbir iz kalmayıncaya kadar yıkıyoruz. Hiçbir masraftan kaçınmadan yüksek kalitede malzemeler kullanıyoruz. Bu malzemeler: 

  • Tesiri yüksek kimyasallar 
  • Bol su 
  • Son teknoloji halı yıkama makinası 
  • Hijyenik depo 
  • Güneş ışığında saf kurutma 

Kullanılan malzemeler halı yıkama konusunda en önemli unsurdur. Ekiplerimiz bu unsurların farkında olduğu için bu etkenleri en iyi seviyede seçiyor ve halılarınızı ilk günkü güzelliğine kavuşturuyor.  

Abidinpaşa Halı Yıkama
Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama Köpük Kalitesi 

Halılarınız yıkanma sürecinde kullandığımız kimyasallar piyasada bulunabilecek en sağlıklı ve etkisi olabildiğince yüksek kimyasallardır. Önceden su ile ıslatılan ve kabası alınan halınızı, bu kimyasalları kullanarak temiz ve parlak hale getirmekteyiz. Kimyasalların oluşturduğu köpük halılarınıza derinlemesine nüfuz ederek onları ilk günkü halinden bile daha temiz şekle getirir. Bunun getirdiği temizlik ile halılarınız 6 ay boyunca yıkanma ihtiyacı duymaz.  Abidinpaşa halı yıkma hizmeti veren işletmemiz sizlerin halılarını en temiz ve en güzel şekilde sizlere vaktinde teslim eder. Bu kaliteli hizmetimizin karşılığında siz müşterilerimizin cebini de koruyarak enflasyon tabanlı ‘müşteri koruma’ fiyat politikası izler.  

Firmamız halı yıkama işine uzun zamandır yoğun emek vermektedir. 8 çalışanımız ile sizlere hizmet vermeye yine devam edeceğiz. Firmamızın bu konuda aldığı 21 tane ödül de bulunmaktadır. Bunun sebebi yaptığımız işi en iyi kalitede yapmamızdır. Sizlere verilebilecek en iyi halı yıkama hizmeti vererek bunun gururunu en iyi şekilde yaşıyoruz. 7/24 siz kıymetli müşterilerimiz için çalışıyoruz. Halılarınızı siz ve aileniz için temizleyerek daha bir sağlıklı hayat yaşamanız konusunda önayak oluyoruz. Hiç el değmeden yıkanan halılarınız, yüksek teknoloji halı yıkama makinaları ile ve tesiri yüksek kimyasallar kullanılarak yıkanıyor. Bol su ve köpük ile en iyi şekilde yıkanan halılarınız vaktinde teslim edilir.   

Ayrıca Şan halı yıkama 2022 adlı içeriğimize bakarak halı yıkama hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Abidinpaşa Halı Yıkama Mt2 Fiyatları 

Halı yıkama çok fazla emek ve uzun bir süreç isteyen bir iştir. Halılarınızın yıkanması, durulanması, kurutulması ve tekrardan paketlenip sizlere gelmesi oldukça uzun bir süreçtir. Firmamız bu süreci mümkün olduğunca kısa tutmaya çalışarak siz kıymetli müşterilerimizi bu konuda memnun etmeye çalışmaktadır. Bol su ve köpük ile yıkanan halılarınız üzerinde hiçbir leke kalmadığından emin olununca kurutulmak üzere kurutma depomuza gider. Eğer halılarınızda leke kaldı ise bu leke çıkana kadar halılarınız tekrar tekrar yıkanır. Yıkanan halılarınızda hiçbir şekilde mikrop kalmaması için halılarınız oldukça hijyenik olan kurutma depolarımızda güneş ışığı aracılığı ile kurutulur. Kurutulan halılarınız tekrardan sizlere teslim edilmek için yola çıkar.  

Halı Yıkama Hizmeti Verilen İlHalı Yıkama Hizmeti Verilen İlçe
AnkaraAbidinpaşa
AnkaraAkdere
AnkaraBirlik
AnkaraÇankaya
AnkaraDikmen
AnkaraMamak
AnkaraKırkkonaklar
Halı yıkama hizmeti verilen il ve ilçeler

Abidinpaşa halı yıkama mt2 fiyatları ise firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar sadece halının mt2 sine göre değil halıda bulunan lekelere göre de ek fiyat belirlemektedir. Ancak fiyatlar genelde mt2 üzerinden değerlendirilmektedir. Şan halı yıkama olarak firmamız siz değerli müşterilerimizin de cebini düşünerek alabileceğin en iyi kalitede halı yıkama hizmetini cüzi miktarlara yapmaktadır. Firmamızın en önemli özelliği olan müşteri koruma politikası ile halı yıkamada kullanılan mt2 fiyatları tutulabilecek minimum seviyede tutulmaktadır. Piyasada alabileceğiniz en kaliteli halı yıkama hizmetini sizlere en uygun fiyata vermek için çalışan firmamız bu konuda oldukça hassastır. 

Abidinpaşa Halı Yıkama
Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama Süreci 

Halı yıkama meşakkatli ve uzun zaman isteyen bir süreçtir. Şan halı yıkama olarak bizler işimizi en kaliteli şekilde yapmaya çalışmaktayız. Bu yüzden yıkama süreci uzun sürmektedir. Halılarınızın yıkanma süreci şu şekilde başlamaktadır. Öncelikle bizlerle iletişime geçerek kaç tane halınız olduğunu ve her birinin mt2 uzunluğunu söyleyerek halılarınızı yıkamaya vermek istediğini belirtirsiniz. Fiyat bilgisini alır ve ona göre hareket edersiniz. Anlaştıktan sonra ekiplerimiz gelebileceği gün ve saati sizlere belirtir. Ortak bir zamanda ekiplerimiz gelerek halılarınızı sizlerden alır ve Abidinpaşa halı yıkma tesisimize getirir. – Tesisimizde halılarınız alınma sırasına göre yıkanmaktadır. – Tesisimize ulaşan halılarınız sırası geldiğinde yıkama işlemine alınır.  

Yıkama işlemi şu şekilde olmaktadır. Halılarınız öncelikle su ile ıslatılır. Ardından halılarınızın üzerine kimyasal dökerek son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile el değmeden iyice ‘çitilenir’. Bu işlem halılarınız yeterli temizliğe ulaşana kadar tekrarlanır. Ardından halılarınız bol su ile durulanır. Durulanan halılarınız ekiplerimiz tarafından üzerinde herhangi bir leke kalıp kalmadığını anlamak için kontrol edilir. Eğer halılarınızda leke kalmadı ise güneş ışığında hiçbir mikrop kalmaması için kurutma depomuza gönderilir. Kuruyan halılarınız hijyenik ortamda streç film ile sarılır ve teslimat bölgesine gönderilir. Gönderilen halılar kurumasının ve paketlenmesinin ardından ekiplerimiz tarafından sizlere bilgi verir. Yine müsaitlik durumuna göre gün ve saat belirlenir ve ekiplerimiz halılarınızı sizlere teslim eder.  

Yıkanan halınızda eğer geçmeyen lekeler bulunuyorsa bu sefer halılarınız tekrardan yıkama işlemine alınır. Bu sefer yıkama işleminde çok daha fazla kimyasal ve köpük kullanılır. Üzerinden sık sık yüksek teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile geçilir. Ardından halılarınız durulanır ve tekrar ekiplerimiz tarafından üzerinde leke olup olmadığı anlaşılması için hafif kuruduktan sonra kontrol edilir. Halılarınız bu sefer yeteri kadar temizlenmiş ve lekelerinden arınmış ise güneş ışığı tarafından kurutulmak üzere kurutma depomuza yollanır. Kurutma depomuzda bulunan halılarınız tamamen kuruduktan sonra tekrardan ekiplerimiz tarafından üzerinde geçmeyen kir veyahut leke var mı diye kontrol edilir.

Eğer geçmeyen leke varsa yıkama işlemi yeniden tekrarlanır. Halılarınız kurumuş ve üzerinde herhangi bir leke kalmamış ise ekiplerimiz halılarınızı olabilecek en hijyenik ortamda streç film ile sararak beklemeye alır. Sizlere halılarınız teslim edilmeye hazır olduğu bilgisi teslimat ekiplerimiz tarafından verilir. Gün ve saat belirlendikten sonra halılarınız teslim edilmek üzere araçlarımıza yüklenir, aynı gün içerisinde sizlere teslim edilir. Sizlere de adeta sıfırlanmış halılarınızın güzel kokusu ve temizliğinin keyfini çıkarmak düşer.   

  

Abidinpaşa Halı Yıkama

Halı yıkama fiyatları nasıl belirlenir?

Halı yıkama fiyatları halılarınızın metrekaresine ve üzerinde bulunan lekelere göre belirlenir.

Kaç ayda bir halı yıkatılmalıdır?

Halıdan halıya göre değişse de 6 ayda bir halılarınızı yıkama vermenizi tavsiye ederiz.

Halı nasıl yıkanır?

Halı yıkamada öncelikle halılarınız su ile ıslatılır ardından kimyasallar dökülerek yıkanır.

Şan Halı Yıkama

Şan Halı Yıkama

11 yıldır Ankara Halı Yıkama hizmeti veren firmamız sayesinde halılarınız kaliteli bir şekilde yıkanmaktadır.

Sitemizi Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Halı Yıkama
Başka İçeriklerimiz

Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

  Abidinpaşa halı yıkama firması olarak siz kıymetli müşterilerimize uzun süredir hizmet vermekteyiz. Firmamız yılların

Read More »
Bizimle İletişime Geçin!
Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

%5 ek indirim için whatsapp iletişime geçebilirsiniz.