Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama 2022

Ankara Halı Yıkama hizmetleri veren firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimiz için çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ve son teknoloji halı yıkama makineleriyle el değmeden hijyenik temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Piyasada bulunan en iyi, ürünlerinize ve sağlığınıza asla zarar vermeyen özel kimyasallarınızla halılarınız ilk günkü canlılığına kolayca ulaşacaktır. Ayrıca rakiplerimize nazaran uyguladığımız müşterinin cebini düşünen uygun fiyat politikamız sayesinde de bu profesyonel hizmete dip fiyatlardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şan Halı Yıkama firmamız için önceliğimiz müşterilerimizdir.

Ankara Halı Yıkama Hizmeti

Ankara Halı Yıkama tesislerimizde bizlere emanet ettiğiniz halılarınızı son teknoloji makinalar kullanarak temizlemekteyiz. Halınızda leke bırakmayacak, temizlik konusunda oldukça etkili olan kimyasallar kullanmaktayız. Halılarınızı yıkarken kullandığımız kimyasalları özenle seçiyoruz. Sizin ve ailenizin sağlığına zarar vermeyecek tarzda kimyasallar kullanmaktayız. Kimyasallarımız halılarınızda iz bırakmamaktadır. Halılarınız yıkanırken bol su ve yeteri kadar kimyasal kullanılarak halılarınızı ilk günkü haline getirmekteyiz.  Müşteriyi koruma odaklı politikamız sayesinde müşterilerimiz, Şan Halı Yıkama tesislerinde ceplerini üzmeyecek fiyata profesyonel hizmet almaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz halılarınızı yıkanma sürecinde herhangi bir leke kalmaması için anbean takip etmektedir. Halılarınızda ki lekelerin geçeceği konusunda garanti veriyoruz. Lekesi çıkmayan halınızı getirin ve halınızı teslim alırken ilk günkü gibi teslim alın.

Leke çıkarma garantimiz, kullandığımız son teknoloji makine ve kullandığımız kimyasallara olan güvenimizden gelmektedir. İşlerinde uzman ekiplerimiz sayesinde çıkaramayacağımız leke yoktur. Ankara Halı Yıkama müşterilerine verilebilecek en iyi halı yıkama hizmetini vermektedir. Özellikle uygun fiyata kaliteli hizmet vermemizden mütevellit müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız.

11 yılı aşkın sürede Ankara’da sayılı halı yıkama hizmeti veren önemli kurumlardan biriyiz. Yaptığımız işi severek yaptığımız için alınan sonuçlar oldukça kaliteli olmaktadır. Bu da bizi halı yıkama hizmetinde rakiplerimizin önüne geçiren en önemli faktördür. Ankara’da son teknoloji halı yıkama makinesi kullanan sayılı firmalardan biri olmakla kalmayıp bu konuda uzman ekipler çalıştıran tek firmayız.

Köpüklü Ankara Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız 11 yılı aşkın süredir Ankara’da üst düzey hizmet vermektedir. Köpüklü halı yıkama hizmeti veren Şan Halı ve Koltuk Yıkama, halılarınızı yıkarken köpürtmekte kullanılan kimyasalları özenle seçerek hem cebinize hem sağlığınızı korumaya almaktadır. Kimyasalların yanında bol su kullanarak halılarınız düzgün şekilde durulanmaktadır. Halılarınızda herhangi bir kimyasal kalıntısı kalıp kalmadığı, uzman ekiplerimiz tarafından ciddiyetle kontrol edilmektedir. Herhangi bir kalıntı veyahut leke görüldüğü takdirde halılarınız tekrardan yıkanmaktadır.

Ankara Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama

Sizlere verebileceğimiz en büyük garantimiz, işimizi severek ve canla başla yaptığımızdır. İşimizi yaparken sizlerin cebini de düşündüğümüzden dolayı 11 yıldır müşteri koruma politikası uygulamaktayız. Müşteri koruma politikası sayesinde müşterilerimiz istedikleri hizmeti en iyi kalitede ucuz fiyata almaktadır. Bu kadar sevilmemizin en büyük nedeni bu politikamızdır. Bu politika bizi diğer rakiplerimizden öne çıkarmaktadır. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kıymet işimizi yapma şeklimizden belli olmaktadır.

Halılarım Nasıl Yıkanıyor?

Alanında uzaman ekiplerimiz tarafınca halılarınız ilk önce araçlarımıza yüklenerek Şan Halı Yıkama tesisimize getirilmektedir. Getirilen halılar leke derecesine göre son teknoloji makinalarımızda el değmeden, bol su ve güçlü kimyasallar ile yıkanmaktadır. Halılarınız kesinlikle kimyasal kalıntı olmaması için bol su ile el değmeden güzelce durulanır. Yıkanma sürecinde halılarınız ekiplerimiz tarafından her saniye takip edilmektedir. Yıkanan halılar kurumaya alınıp kuruması beklenmektedir. Kuruyan halıların yeteri kadar temizlenip temizlenmediğini görmek amacıyla ekiplerimiz tarafından kontrol etmektedir.

Eğer halılarınız ilk günkü ışıltısına kavuştuysa gün içerisinde teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Ekiplerimiz, halılarınızda herhangi bir leke görürse tekrardan yıkamaya alıp lekelerin geçtiğinden emin olana kadar halınızı tutar. Lekesi geçen halılarınız gün içerisinde sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar. Halılarınız elinize ulaştığında herhangi bir leke görme durumunuzda ekiplerimize ulaşmanızdan sonra kontrol edilir. Firmamızdan kaynaklanan bir hata var ise halınız tekrardan alınıp yıkanır. Ancak halılarınızda herhangi bir leke kalmayacağının garantisin siz değerli müşterilerimize verebiliriz.

Şan Halı Yıkama Güvenilir mi?

Bizler, siz değerli müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmet vermeye çalışmaktayız. Halılarınızda en ufak bir leke kalmaması için sağlık düşmanı olmayan güçlü kimyasallar kullanmaktayız. Kullandığımız kimyasalları özenle seçmekteyiz. Bol su ve yeterli kimyasallar ile yıkanan halılarınız sıfır gibi görünmektedir. Firmamız 11 yıldır Ankara’da kaliteli hizmet veren sayılı firmalardan birisidir. Müşterilerimizin güvencesi en büyük önceliğimizdir. Uygun fiyat ve kaliteli iş ile müşterilerimizin yüzünü her zaman güldürmekteyiz. Tesislerimizde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için son teknoloji halı yıkama makinaları kullanıyoruz. Bu makinalar sizlerin kaliteli hizmet almasını sağlayan en büyük etkenlerdir.

Ankara Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama

Biz de Ankara Halı Yıkama olarak her geçen gün daha kaliteli hizmet vermek için makinalarımızı yeniliyor ve alanında uzman ekipler ile çalışıyoruz.  Bu da bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimiz. Müşterilerimizin verdikleri ücretin karşılığını vermek için 7/24 çalışıyoruz. Sizlerden gelen olumlu dönüşler, bizler için en büyük moral kaynağı oluyor.

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız verdiği kaliteli hizmetten dolayı bulunduğu il içerisinde sayılı halı yıkama firmalarından birisidir. Sizlere kaliteli hizmet verdiğimizi bilmek bizler için en önemli motivasyon kaynağı. Şan Halı Yıkama fiyatlarını, halının mt2’sine göre belirlemektedir. Halılarınızın kirlilik derecesini göze almadan sadece halınızın boyutuna göre fiyatlarımız şekillenmektedir. Arkanıza bakmadan güvenebileceğiniz firmamız sizlere leke çıkarma konusunda garanti vermektedir. Kendimize bu kadar güvenmemizin en büyük nedeni yaptığımız işte kendimizden emin olmamızdır. Kullandığımız son teknoloji makinalarımız yeteri kadar kimyasal ve bol su kullanmaktadır. Sağlığınızı korumak için oldukça güvenilir ve güçlü kimyasallar seçiyoruz. Bizler, siz evinizde mis kokan ve adeta sıfırmış gibi gözüken halınızı mutlulukla kullanın diye 7/24 emek veriyoruz.

Ankara Halı Yıkama Fiyatlarını Neye Göre Belirliyor?

Firmamızın halılarınızı yıkamak için verdiği fiyat halılarınız boyutuna göredir. Mt2’ye göre fiyat belirlemekteyiz. Halılarınız ne kadar kirli olduğu veyahut üzerinde ne tür leke olduğuna bakmaksızın fiyat vermekteyiz. Bunlar bazı firmalara göre değişmekte olup Ankara Halı Yıkama için değişmemektedir. Kişiye özel fiyat bulunmamaktadır. Bütün müşterilerimize eşit davranıyoruz ve herkese mt2 cinsinden fiyat belirliyoruz. Evlerinize halılarınızı almak için geldiğimiz vakit, sizlerin gözü önünde halılarınızı ölçüyoruz ve bu ölçüme göre belirli bir fiyat veriyoruz.

Önceden bilgi almak için firmamızı arayıp mt2’yi ne kadara yıkadığımızı öğrenebilirsiniz. Bu fiyatlandırmaya göre halılarınızı ölçerek cüzdanınıza göre hesap yapabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet kaliteli olup siz değerli müşterimizin cebini de düşünmektedir. Sizler için özel olarak hazırladığımız müşteri koruma politikası ile müşterilerimizin en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almasını sağlıyoruz. Aldığınız hizmetin kalitesine, tesislerimizde kullandığımız son teknoloji makinalarımız ve kullandığımız özel kimyasallara bakarak karar verebilirsiniz.

Halılarınız sizlerin eline ulaştığında bir tane bile leke olmadığını görüp şaşırınca lütfen olumlu yorumlarınızı bizlere iletmekten çekinmeyin. Çünkü sizlerin yaptığı olumlu yorumlar bizlerin yaptığı işi severek yapmasında önemli bir etken. 11 yılı aşkın süredir Ankara’da hizmet veren Şan Halı Yıkama sizlere verilebilecek en iyi halı yıkama hizmetini vermek için makinalarını düzenli olarak kontrol ediyor ve anbean yenileniyor. Müşterilerimiz en büyük önceliğimizdir.

Şan Halı Yıkama

Şan Halı Yıkama

11 yıldır Ankara Halı Yıkama hizmeti veren firmamız sayesinde halılarınız kaliteli bir şekilde yıkanmaktadır.

Sitemizi Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız

15 Responses

  1. Bayadır halılarımı Şan Halı Yıkama’dan temizletiyordum. İşlerini hakkıyla yapıyorlar halıları tertemiz yapıyorlar.

  2. Şan halı yıkamadan gerçekten çok memnun kaldık eşimle birlikte, halılarımız son derece temiz yıkanmış çok teşekkür ediyoruz

  3. Ankara Halı Yıkama konusunda işini hakiyla ve hızlı şekilde teslim etmeleri içi. , Şan Halı Yıkama çok tesekurediyorum çok temiz yikamişsiniz ve yeni almış gibi olmuş

  4. Ankara halı yıkama gayet güzel bir mekan kaliteli yıkıyor halıları çok beğendim çalışanları ilgili buradan teşekkür ediyorum işlerinde başarılar diliyorum

  5. Ankara halı yıkama gayet güzel bir mekan kaliteli yıkıyor halıları çok beğendim çalışanları ilgili buradan teşekkür ediyorum işlerinde başarılar diliyorum

  6. Ankara Halı Yıkama konusunda işini gerçekten hakkıyla ve hızlı şekilde yaptığı için teşekkürler. Halılarımız yeni alınmış gibi duruyor. Halı yıkatma konusunda Şan Halı yıkamaya güvenebilirsiniz.

  7. Ankara halı yıkama olduğundan güzel ve kaliteli hizmet sunuluyor değerli arkadaşlara tavsiye ederim

  8. Ankara halı yıkama gerek fiyat gerekse temizlik ve hijyene halılarınızı vereceğiniz sayılı firmalardan biri.10 numara kalite

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Halı Yıkama
Başka İçeriklerimiz

Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

  Abidinpaşa halı yıkama firması olarak siz kıymetli müşterilerimize uzun süredir hizmet vermekteyiz. Firmamız yılların

Read More »
Bizimle İletişime Geçin!
Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

%5 ek indirim için whatsapp iletişime geçebilirsiniz.