Şan Halı Yıkama

Şan Halı Yıkama 2022

Halı yıkama hizmetlerinde Ankara’nın bilinen firmalarından olan Şan Halı Yıkama, 11 yıldır güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Müşterilerin cebini korumak amacıyla kurduğumuz müşteri koruma politikamız ile Ankara’da ilk ve tek firmayız. Aldığınız hizmetin vereceğiniz ücrete kat kat değmesi için 7/24 çalışıyoruz. Bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Şan Halı Yıkama tesislerinde bulunan eski halı yıkama makinalarımızı, son teknoloji halı yıkama makinaları ile değiştiriyoruz. Çalışan kadromuzu kurarken alanında uzman olmasını koşul olarak koyuyoruz.

Firmamızın çalışanları halılarınız yıkanırken her an kontrol etmekte ve herhangi bir sıkıntı olmadığından emin olmaktadır. Ayrıca halılarınızı yıkarken bol su ve güçlü kimyasallar kullanmaktayız. Kullandığımız kimyasalları seçerken ailenizin, sizin sağlığını; halılarınızın ise ömrünü düşünerek seçiyoruz. Seçtiğimiz kimyasallar özenle seçilmekte olup oldukça güçlü kimyasallardır. Ankara Halı Yıkama tesislerimizde halılarınızı ilk günkü parıltısına ve güzelliğine kavuşturuyoruz.

Şan Halı Yıkama Hizmeti

Şan Halı Yıkama olarak, Ankara ilinde halı yıkama konusunda oldukça iddialıyız. Bizlere bu güveni çalışanlarımız ve kullandığımız kimyasalların kalitesinden gelmektedir. Ankara Halı Yıkama tesislerimiz gün geçtikçe eski teknolojileri bırakıp son teknoloji makinalara geçmektedir. Kullandığımız makinalar halı yıkama için özel tasarlanmış olup halılarınıza yıkama sürecinde hiçbir şekilde zarar vermemektir. Uygun basınç ve kimyasallarla halılarınızı ilk günkü ışıltısına kavuşturma hizmeti veriyoruz.. Bol su ve yeterli kimyasal kullanarak halılarınız yeteri kadar durulandığından emin oluyoruz. Kullandığımız kimyasalları seçerken bazı özelliklerine dikkat etmekteyiz.

Şan Halı Yıkama
Şan Halı Yıkama

Öncelikli amacımız kimyasalların siz değerli müşterilerimizin sağlığına zarar vermemesidir. Sonrasında tesiri yüksek olmasına dikkat etmekteyiz. Halılarınızda herhangi bir şekilde aşınmaya veyahut lekeye yer vermeyecek kimyasallar kullanmaktayız. Kimyasalları kontrollü şekilde kullanmak için ekibimizi oluştururken alanında uzaman, yeterli kişilerle kurmaktayız.  Ekibimiz, yıkanma sürecinde herhangi bir sıkıntı olmaması için halılarınız yıkanırken son teknoloji makinalarımızın başında durarak yıkanma sürecini anbean takip etmektedir. Halılarınızda bizden kaynaklı bir sorun oluşmaması için yıkanmadan önce ve yıkandıktan sonra halılarınız özenle incelenir. Herhangi bir leke yoksa halılarınız gün ışığında kurumaya bırakılır.

11 yıldır Halı yıkama hizmeti veren firmamız için önceliğimiz müşterilerimizdir. Fiyatlarımızı sizleri düşünerek taban fiyatta tutmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizi düşünerek oluşturduğumuz müşteri koruma politikası ile sizleri Ankara Halı Yıkama firmaları arasından en kaliteli halı yıkama firması olan Şan Halı Yıkama firmamıza çekiyoruz. Ankara’da müşteri koruma politikası kullanan ile ilk ve tek firmayız. Veridğimiz hizmete bakarak rakiplerimizin önünde geldiğimizi gönül rahatlığı ile sizlere söyleyebiliriz. Bizler için hangi işin yapıldığı önemli değildir. Önemli olan yapıtığım işte en iyi olup olmadığımızdır ve biz Ankara Halı Yıkama firmaları arasında en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize halılarınızda hiçbir leke kalmayacağı konusunda garanti veriyoruz. Çünkü yaptığımız işi severek yapıyoruz ve kullanılan malzemeleri en yüksek kalitede tutmaya çalışıyoruz.

Şan Halı Yıkama Hizmet Detayları

Halılarınızı siz değerli müşterilerimizin evinden alıyoruz ve Şan Halı Yıkama tesisimize getiriyoruz. Tesisimize gelen halılarınız araçlardan indirilip mt2 ölçümüne gidiyor. Mt2 ölçümlerinin tamamlanmasının ardından halılarınızı son teknoloji olan halı yıkama makinalarımıza gönderiyoruz. Halılarınız, son teknoloji makinalarımızda bol su ve tesirli kimyasallar ile yıkanmakta. Yıkanmakta olan halılarınız uzman ekiplerimiz tarafından yıkanma süreci boyunca kontrol edilmektedir. Yıkandıktan sonra halılarınızı kontrol etmek için ekiplerimiz kontrol odalarına gidiyor.

Yıkanan halıda herhangi bir leke izinin kalıp kalmadığı kontrol edildikten sonra uzman ekiplerimiz ne yapılması gerektiğine karar veriyor. Eğer halılarınızda leke kaldıysa, halılarınız tekrardan yıkanmak üzere son teknoloji makinalarımıza gönderiliyor, leke kalmaması ve halılarınız aşınmaması için ekiplerimiz tarafından dikkatle takip ediliyor. Eğer halılarınızda herhangi bir sorun yok ise halılarınız mikrop kalmaması garanti olması için Güneş ışığında kurutuluyor. Güneş ışığında kuruyan halılarınız son kez kontrol edilip bir sıkıntı olmadığı onaylandığında sizlere teslim edilmek üzere araçlarımıza yükleniyor.

Şan Halı Yıkama Hizmeti Mt2 Fiyatı Ne kadar?

Bizler halı yıkama konusunda 11 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak halılarınızı özenle yıkamaktayız. Halılarınızı yıkamak için sizlere ücret belirlerken dikkat ettiğimiz tek nokta halının kaç mt2 olduğudur. Halılarınızda bulunan lekelere bakmaksızın sadece mt2 hesabı yapmaktayız. Şan Halı Yıkama firmasını hizmet almak için aradığınızda halılarınızın kaç mt2  olduğunu söyleyerek sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Ankara Halı Yıkama firmamız yaptığı işi severek yapmanın yanında siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünmektedir.

Şan Halı Yıkama
Şan Halı Yıkama

Mt2 fiyatı belirlerken aldığınız kaliteli hizmete uygun fiyata almanız için taban fiyat uygulamaktayız. Verdiğiniz ücretin karşılığını alacağınızın temennisini Şan Halı Yıkama olarak vermekteyiz. Kullandığımız tesirli kimyasallar ve son teknoloji halı yıkama makinalarımız sayesinde sizlere bu garantiyi vermekteyiz. Her geçen gün firmamızda bulunan eski nesil teknolojileri yeni nesil teknoloji ile değiştiriyoruz çünkü yaptığımız işte en iyi olmak ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek istiyoruz.

Şan Halı Yıkama Ücreti Neye Göre Belirleniyor?

Ankara’da halı yıkama ücretleri firmadan firmaya göre değişmektedir. Çoğu firma halıları yıkamak için ücret belirlerken, halının üzerinde ne lekesi olduğuna, lekenin büyüklüğüne ve ne zamandır olduğuna bakarak mt2 fiyatının üzerine ek fiyat koymaktadır. Şan Halı Yıkama’da hizmetler ise halılarınızda bulunan lekelerin cinsine bakmaksızın sadece mt2 üzerinden fiyat belirlemektedir. 11 yılı devirdiğimiz bu süreçte firmamızı her daim ileriye taşımaya çalışmaktayız. Amacımız Ankara’da alabileceğiniz en kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyata vermektir. Bunun için tesislerimizde halılarınızı yıkamak için kullandığımız makinalarımızı yüksek kalitedeki makinalar ile değiştiriyoruz.

Halılarınız hiçbir şekilde el sürmeden, bol su ve bol köpük ile üzerinde hiçbir leke kalmayıncaya kadar yıkanmaktadır. Bizler halılarınızda herhangi bir leke kalmayacağı sözünü veren sayılı firmalardan birisiyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için fiyatlarımıza çekebildiğimiz kadar dibe çekiyor verdiğimiz hizmetin kalitesini ise çıkarabildiğimiz kadar yukarı çıkarmaya çalışıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizi her türlü kötü koşuldan ve sonuçlardan korumak için alanında uzman ekiplerimizi çalıştırıyoruz. Bizlerin en büyük amacı halılarınızı bizden teslim aldıktan sonra hiçbir şekilde rahatsız olmadan adeta sıfır halı almış gibi sevinerek kullanacağınız yere sermenizdir.

Şan Halı Yıkama Profesyonel Hizmeti

Firmamız 11 yılı aşkın süredir deneyimli ve alanında uzaman ekiplerimizle Ankara’da hizmet vermekte. Köpüklü halı yıkama hizmetimizi her müşterimize vermekteyiz. Köpüklü halı yıkamada kullandığımız kimyasalları sağlığınızı korumak ve halılarınız aşınmamasını önlemek için özenle seçmekteyiz. Son teknoloji makinalarımızda bol köpük ve bol su ile yıkanan halılarınızı ilk günkü haline dönüştürüyoruz. Şan Halı Yıkama merkezimizde kullandığımız makinaları, kimyasalları yüksek kalitede; çalıştırdığımız elemanları özellikle alanında uzman kişilerden seçmekteyiz. Çünkü bizler, siz değerli müşterilerimize herhangi bir halı yıkama firmasından alınacak en yüksek verimi vermeye çalışıyoruz.

Bizim misyonumuz müşterilerimizin memnuniyetidir. Gün sonunda sizden gelen olumlu dönüşler en büyük motivasyonumuzdur. Bu motivasyon sizlere 7/24, yüksek kalitede hizmet vermemiz için Şan Halı Yıkama’nın en büyük kaynağıdır. Bizler yapığımız işi severek yapıyoruz bu yüzden Ankara’da en iyi halı yıkama firması olduğumuzu iddia ediyoruz. Sizleri firmamızdan hizmet almaya ve alacağınız muhteşem sonucu görmeye davet ediyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu en büyük önceliğimizdir.

Şan Halı Yıkama

Şan Halı Yıkama

11 yıldır Ankara Halı Yıkama hizmeti veren firmamız sayesinde halılarınız kaliteli bir şekilde yıkanmaktadır.

Sitemizi Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Halı Yıkama
Başka İçeriklerimiz

Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

  Abidinpaşa halı yıkama firması olarak siz kıymetli müşterilerimize uzun süredir hizmet vermekteyiz. Firmamız yılların

Read More »
Bizimle İletişime Geçin!
Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

%5 ek indirim için whatsapp iletişime geçebilirsiniz.